Представь число в виде смешанной дроби: 15:4; 45:11; 163:8; 25:4; 64:10; 315:30; 33:5; 121:20; 505:15.

+3
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 01:48
    0
    15:4=15/4=3 3/4 45:11=45/11=4 1/11,

    163:8=163/8=20 3/8, 25:4=25/4=6 1/4,

    64:10=64/10=6 4/10, 315:30=315/30=10 15/30,

    33:5=33/5=6 3/5, 121:20=121/20=6 1/20,

    505:15=505/15=33 10/15.