Реши

1*0 + (3*8-6*4) * 5+0: (945-732)

+3
Ответы (1)
  1. 8 мая, 19:23
    -1
    1x0=0

    0 + (24-24) x5=0

    0: (945-732) = 0

    0+0+0=0 XD