1) (6-4 8/15) : 2,2=

2) 0,046*1000+2 1/2*4=

+2
Ответы (1)
  1. 2 октября, 13:45
    0
    1 6-4 8/15 = (6-4) + 8/15=2 8/15

    2 2 8/15/2,2=2 8/15/2 2/10 = (2/2) + 8/15*10/2=1 8/3