Вычислите:

1) (714:7-100) 6=

2) (936:9-618:6) 3=

+1
Ответы (1)
  1. 25 мая, 06:41
    0
    1) (714:7-100) 6 = (102-100) 6=2*6=12

    2) (936:9-618:6) 3 = (104-103) 3=1*3=3