Реши уравнение:

а) 5/6-2 х=-1/2

б) 2,42 х-0,12 х=0,02

+1
Ответы (2)
  1. 6 мая, 20:27
    0
    А) 5/6+1/2=2 х

    5/6+3/6=2 х

    8/6=2 х

    х=4/3=1 1/3

    б) 2,3 х=0,02

    х=2/100*100/230

    х=1/115
  2. 6 мая, 21:30
    0
    А) - 2x=5:6-1:2

    -2x=7:6

    x=1,2-2

    x=-0,8

    кажиться так перше