Помогите (5,75-6,9) - (-1/4+1/10)

+4
Ответы (1)
  1. 2 июля, 20:35
    0
    (5,75-6,9) - (-1/4+1/10) = (5,75-6,9) - (-0,25+0,1) = - 1,15 - (-0,15) = - 1,15+0.15=-1