70 * (-0.1) ^4+9 * (-0.1) ^3-4.8

+5
Ответы (1)
  1. 16 марта, 06:29
    0
    70 * (-0,1) ⁴ + 9 * (-0,1) ³ - 4,8=70*0,0001+9 * (-0,001) - 4,8=0,007-0,009-4,8=-4,802