10,76-0,34*7 / 0,5-0,275+5,285

+5
Ответы (2)
  1. 5 марта, 22:53
    0
    0,34*7 = 2,38

    2,38:0,5 = 4,76

    10,76-4,76 = 6

    6-0,275 = 5,725

    5,725+5,285 = 11,01
  2. 6 марта, 00:50
    0
    10,76-0,34*7/0,5-0,275+5,285=11,01