1000-100:5 * (2+8) = ?

1000 - (100:5*2+8) = ?

+1
Ответы (1)
  1. 5 марта, 07:00
    0
    1) 100:5=20

    2) 20*2=40

    3) 40+8=48

    4) 1000-48=952