Сярод физкультурникау аднаго завода у валейбольнай секции было 35 чалавек, у футбольнай 43 чалавеки. у лыжнай секции было у 2 разы больш чалавек, чым у валейбольнай и футбольнай разам. кольки физкультурникау было ва усих сукцыях разам.

+2
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 06:56
    0
    35+45=80 80*2=160 160+35+45=240