Найти производную: x^8, x^-16, (7x+2) ^2

+3
Ответы (1)
  1. 17 июня, 07:14
    0
    1) 8x^7

    2) - 16x^-17

    3) 2 (7x+2) * 7 = 98x + 28

    Формула одна и та же:

    (x^n) '=n*x^ (n-1)