Накреслити прямокутник площа якого 15 см а довжина на 5 см роздилити прямокутник двома видризками на 2 чотирикутники и 1 трикутник

+2
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 19:29
    0
    1) 15:3=5 (см) - ширина; 2) (15+5) * 2=40 (см) - периметр; 3) 15*5=75 (см²)