Прямокутник довжина якого 9 сма площа 27 см2 обчисли периметр

+1
Ответы (2)
  1. 16 августа, 05:38
    0
    S = a * b, значит а = S : b

    1) 27 : 9 = 3 см - ширина

    P = (a + b) * 2

    2) (9 + 3) * 2 = 24 см - периметр.
  2. 16 августа, 07:09
    0
    27:9=3 см ширина

    P = (a+d) * 2

    (9+3) * 2=24 см периметр