Разложите на множители 25 - (8 а-3) в квадрате

+1
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 23:30
    0
    25 - (8 а-3) ² = (5-8 а+3) (5+8 а-3) = (8-8 а) (2+8 а)