3 синус в квадрате x - 5 синус x - 2=0

+4
Ответы (1)
  1. 5 октября, 17:29
    0
    3sin²x-5sinx-2=0

    sinx=t

    3t²-5t-2=0

    Д=25+24=49; √Д=7

    t1.2=5+-7/6 = t1=2 (не подходит) t2=-1/3

    sinx=-1/3

    x = (-1) ^n+1*arcsin1/3+πn