Решите уравнения! 4 (1-0,5 у) = - 2 (3+2 у)

-4 (-у+7) = у+17

+2
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 18:50
    0
    4 (1-0,5 у) = - 2 (3+2 у) 4-2 у=-6-4 у - 2 у+4 у=-6-4 2 у=-10 у=-10:2 у=-5 - 4 (-у+7) = у+17 4 у-28=у+17 4 у-у=17+28 3 у=45 у=45:3 у=15