4 2/7 : 1 5/21 + (4 3/13 * 14/15 - 3 1/3)

+1
Ответы (1)
  1. 31 марта, 13:09
    0
    1) 4 3/13*14/15=3 37/39

    2) 3 37/39-3 1/3=8/13

    3) 4 2/7:1 5/21=3 6/13

    4) 3 6/13+8/13=4 1/13