2-1+999999•56:56•10-999999

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 19:57
    0
    2-1+999999•56:56•10-999999 =

    2-1+999999*10-999999 =

    2-1+9999990-999999 =

    1 + 9999990-999999 =

    8999992