C - 7 12 15 40 50 0

D - 8 8 15 1 0 200

c+d

20 * (c+d)

+2
Ответы (1)
  1. 10 мая, 09:15
    0
    7+8=15

    12+8=20

    15+15=30

    40+1=41

    50+0=50

    0+200=200

    20 * (7+8) = 300

    20 * (15+15) = 600

    20 * (40+1) = 820

    20 * (50+0) = 1000

    20 * (0+200) = 4000