26*6:3 + (203-78) * 2+300:10=?

+5
Ответы (1)
  1. 11 августа, 14:38
    0
    1).203-78=125

    2).26 х6=156

    3).156:3=52

    4).125 х2=250

    5).300:10=30

    6).52+250=302

    7).302+30=332