0 * (15-6) : 3 + (7*8+4) : 60-1*0

+2
Ответы (1)
  1. 5 июня, 09:10
    0
    0 * (15-6) : 3 + (7*8+4) : 60-1*0 = 0*9:3+60:60-1*0 = 0:3+1-0 = 1.

    15-6=9

    7*8=56

    56+4=60

    0*9=0

    0:3=0

    60:60=1

    1*0=0

    0+1=1

    1-0=1