64:8x (3x4) - 17-24: (18:3) x12+49

+4
Ответы (1)
  1. 29 января, 16:27
    0
    1) 3•4=12

    2) 18:3=6

    3) 64:8=8

    4) 24:6=4

    5) 4•12=48

    6) 48+49=97

    7) 8•12=96

    8) 96-17=79

    9) 79-97=18