14x+6x. 10y-2y. 8b+3b-2-b

m+12. 26a-23a. 20c-6c-3c

5k+k. 13n-n. z+13z-z

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 13:02
    0
    14 х+6 х=20 х

    10 у-2 у=8 у

    8b+3b-2-b=10b-2

    m+12

    26a-23a=3a

    20c-6c-3c=11c

    5k+k=6k

    13n-n=12n

    z+13z-z=13z