Упростите выражение.

а) 14x+6 х; г) 10 у-2 у;

б) m+12m; д) 26 а-23 а;

в) 5k+k; е) 13n-n;

ж) 8b+3b-2b

з) 20 с-6 с-3 с

и) z+13z-z

+2
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 08:38
    0
    А) 14x+6 х = 20x

    б) m+12m=13m

    в) 5k+k=6k

    г) 10 у-2 у=8y

    д) 26 а-23a=3a

    е) 13n-n=12n

    ж) 8b+3b-2b=9b

    з) 20 с-6 с-3 с=11c

    и) z+13z-z=13z