18 бен 2 жэне 9 сандарынын кобейтиндисинин айырмасы

+1
Ответы (2)
  1. 11 января, 03:10
    0
    18*2-9=27-ге тен. Мен солай ойлаймын
  2. 11 января, 03:15
    0
    18*2=36 36-9=27 дурыс шыгар даа