A) (4/5-11/15) * 5/11=

b) 7/88 * (8/21+8/7) =

+4
Ответы (1)
  1. 24 июля, 04:34
    0
    А) = (12-11/15) * 5/11 = 1/15*5/11 = 5/165 = 1/33

    б) = 7/88 * (8+24 / 21) = 7/88 - 32/21 = 224/1848 = 1/825