4 * (2^2-3) ^5-3 * (2^3-3^2) ^5

+3
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 02:08
    0
    4 * (4 - 3) ^5 - 3 * (8 - 9) ^5 =

    = 4 * 1^5 - 3 * (-1) ^5 =

    = 4 - 3 * (-1) = 4 + 3 = 7