Решение (40-4) : 9+28:7=

+3
Ответы (1)
  1. 29 мая, 10:39
    0
    1) 40-4=36

    2) 36:9=4

    3) 28:7=4

    4) 4+4=8

    (40-4) : 9+28:7=4+4=8