38:2*4=

75:3*2=

90:6*4

45:3*6

84:2*1

66:3*0

36:2*5

72:4*3

56:4*7

84:6*3

91:7*6

85:5*4

+3
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 20:23
    0
    38:2*4=76

    75:3*2=50 91:7*6=78 85:5*4=68

    90:6*4=60

    45:3*6=90

    84:2*1=42

    66:3*0=0

    36:*5=90

    72:4*3=54

    56:4*7=98

    84:6*3=42