Реши уравнение 10 у+2 х (7 у-2) = 5 х (4 у+3) + 3 у

+1
Ответы (1)
  1. 4 августа, 15:23
    0
    10y+14y-4=20y+15+3y

    24y-20y-3y=15+4

    y=19