800-320: (160-80) и (70+840:70) • (120:40:3)

+4
Ответы (2)
  1. 11 июня, 23:32
    0
    800-320: (160-80) = 800-320:80=800-4=796

    (70+840:70) * (120:40:3) = (70+12) * (120:40:3) = 82 * (3:3) = 82*1=82
  2. 12 июня, 01:19
    0
    800-320: (160-80) = 800-320:80=800-4=796;

    (70+840:70) • (120:40:3) = (70+12) * 1=82