Орнекты ыкшамдау комектесындерш 6738 + x+834+123

+1
Ответы (2)
  1. 18 мая, 13:02
    0
    6738+х+834+123=х+7695
  2. 18 мая, 15:36
    0
    6738+x+834+123=7695+x