13-7:2+5-7+20:3=

12:3-4-8+20+10+100•8=

+3
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 12:16
    0
    1) 7:2=3.5 2) 20:3 = 6.66666667 3) 13.0-3.5=9.5 4) 9.5-7=2.5 5) 2.5+6.66666667 = 9.16666667