2 в квадрате (-8 в кубе)

+4
Ответы (2)
  1. 27 декабря, 15:06
    0
    2 в квадрате - 4

    -8 в кубе - - 512
  2. 27 декабря, 16:14
    0
    2^2=2*2=4

    (-8) ^3 = (-8) * (-8) * (-8) = - 512