22796 : 41 + 505·707 - 22 796 : 4

в

+5
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 11:28
    0
    1) 22796 : 41=556

    2) 505 * 707=357035

    3) 22796 : 4 = 5699

    4) 556 + 357035=357591

    5) 357591 - 5699=351892