Як обчислити?100-55:11-85:17

+3
Ответы (2)
  1. 4 января, 10:51
    0
    100 - (55/11) - (85/17) = 90

    1) 55/11 = 5

    2) 100 - 5 = 95

    3) 85/17 = 5

    4) 95 - 5 = 90
  2. 4 января, 12:00
    0
    55:11=5

    85:17=5

    5-5=0

    100-0=100