Розвяжить ривняня 2.5x + 12 = 2x - 13

+5
Ответы (1)
  1. 14 мая, 21:12
    0
    2,5 х+12=2 х-13

    2,5 х-2 х=-12-13

    0,5 х=-25

    х=-50