Обчисли зручним способом 48*125=

+5
Ответы (2)
  1. 17 августа, 00:11
    0
    48

    *

    __125__

    240

    +

    96

    +

    _48__

    6000
  2. 17 августа, 02:42
    0
    48*125

    48=6*8

    8*125=1000

    48*125=6 * (8*125) = 6*1000=6000

    Ответ: 6000