6 5/9 - (2 5/9 + 7/9) =

(2 6/7 + 3 4/7) - 2 6/7 =

7 6/13 - 211/13-2/13=

+1
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 12:08
    0
    6 5/9 - (2 5/9+7/9) = 6 5/9 - 2 12/9 = 5 14/9 - 2 12/9 = 3 2/9

    (2 6/7+3 4/7) - 2 6/7 = 5 10/7-2 6/7=3 4/7

    7 6/13-2 11/13-2/13=6 19/13-2 11/13-2/13=4 8/13-2/13=4 6/13