486:9 * (46+54) : 10=

624268-13965+190008

+5
Ответы (1)
  1. 15 июля, 03:08
    0
    486/9 * (46+54) / 10=

    1) 46+54=100, 2) 486/9=54, 3) 54*100=5400, 4) 5400/10=540.

    1) 624268-13965=2) 610303+190008=800311