Реши уровнение:

10y+2 * (7y-2) = 5 * (4y+3) + 3y

+2
Ответы (1)
  1. 26 мая, 03:56
    0
    10y+2 * (7y-2) = 5 * (4y+3) + 3y

    10 у+14 у-4=20 у+15+3 у

    у=19