5 1/6 * 7,5*2,3/4,6*2 7/12*4,5

+3
Ответы (1)
  1. 26 мая, 06:37
    0
    1) 5 1/6=8,5

    2) 8,5*7,5=63,75

    3) 63,75/*2,3=146,625

    4) 146,625/4,6=31,875

    5) 31,875*2 7=860,625

    6) 860,625/12=71,71875

    7) 71,71875*4,5=322,73437