Составь и запиши три верных равенства из данных числовых выражений: 26+3; 24+1; 25+3; 21+5; 22+3; 25+1; 22+5; 25+2.

+5
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 06:50
    0
    24+1=22+3

    21+5 = 25+1

    22+5 = 25+2

    вот так!