Еки саннын косындысы 45-ке тен, ал олардин катинастари 7:8 катинасиндай. Оси сандарди табиндар.

+5
Ответы (1)
  1. 5 октября, 08:29
    0
    45 / (7+8) = 3

    3*7=21

    3*8=24

    21:24 сандары