79348-64*84+6539:13-11005=

+5
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 22:43
    +2
    79348-64*84+6539:13-11005 = 63470

    1) 64*84=5376

    2) 6539:13=503

    3) 79348-5376=73972

    4) 73972+503=74475

    5) 74475-11005=63470