Сравните дроби 1) 1/2 и 4/7:2) 7/8 и 17/24:3) 9/25 и 7/10

+1
Ответы (1)
  1. 28 марта, 17:52
    0
    1) 1/2 < 4/7 = 7/14< 8/14

    2) 7/8 > 17/24 = 21/24>17/24

    3) 9/25<7/10=18/50<35/50