1,53•54-0,42• (512-494,2) + 1,116=

+2
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 11:04
    0
    1) 512-494,2=17,8

    2) 17,8*0,42=7,476

    3) 1,53*54=82,62

    4) 82,62-7,476=75,144

    5) 75,144+1,116=76,26