365,5: (6,2-4,5) * 0,01+1,85=

+5
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 18:49
    0
    365.5:1.7*0.01+1.85=4
  2. 1 апреля, 18:50
    0
    1.) 6.2-4.5=1.7

    2.) 365.5:1.7=215

    3.) 215*0,01=2.15

    4.) 2.15+1.85=4