897745:472+251*84 - (69*391-66112:8) =

+3
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 00:17
    0
    1) 69*391=26979

    2) 66112/8=8264

    3) 26979-8264=18715

    4) 897745/472=1902

    5) 251*84=21084

    6) 1902+21084=22986

    7) 22986-18715=4271