897744/472+251*84 - (69*391-66112/8) =

+2
Ответы (1)
  1. 16 октября, 23:01
    +1
    1) 69*391=26979 2) 66112:8=8264 3) 26979-8264=18715 4) 897744:472=1902 5) 251*84=21084 6) 1902+21084=22986 7) 22986-18715=4271

    Ответ: 4271.